Czocha Castle, Sucha 59-820 Leśna

Pokój Zagadek SEKRET PRZEDZAMCZA to miejsce owiane tajemnicą.

Pomieszczenie, z którego można się wydostać tylko wtedy, gdy rozwiąże się zagadki.

Czy podejmiesz się wyzwania?

Kiedyś na podzamczu, zaraz obok konsjerża i czeladnika, mieszkał nadworny malarz – Derwan.

Był wyjątkowo urodzajnym artystą, dlatego traktowano go z najwyższym szacunkiem. Jego obrazy zachwycały i intrygowały. Kochał naturę i sztukę, taniec i teatr, a zwłaszcza tancerki, które chętnie odsłaniały przed nim swoje wdzięki. Talent Derwana szedł w parze z jego nieprzeciętną urodą. Wydatne kości policzkowe i długie czarne włosy sprawiały, że wiele kobiet unosiło brew na jego widok. Do czego musiało dojść, że nawet najlepsi jego przyjaciele i najbardziej oddane kochanki na dźwięk jego imienia odczuwali mroczny powiew chłodu, skóra nagle ścierpła, a włosy nieprzyjemnie odbijały się od skalpu? Odpowiedź może znajdować się tylko tam, gdzie wszystko się zaczęło – w gabinecie malarza.

Czy zdecydujesz się odwiedzić to miejsce? Czy chciałbyś odkryć tajemnicę? Do Państwa dyspozycji mamy nową atrakcję – pokój zagadek „Sekret Przedzamcza”. To wyjątkowa zabawa, gdzie gracze mogą poczuć się jak w prawdziwej pułapce.

Cel to przetrwanie i wydostanie się z pokoju. Wszystkie zagadki, rekwizyty oraz sama legenda ma przenieść uczestników gry w tajemniczą podróż okraszoną mistyką i kryminałem rodem z XIX wieku…

Zabawa trwa godzinę.

Pokój zagadek to atrakcja dla pełnoletnich osób (również 16-letnich, za pisemną zgodą rodziców).

Grupy mogą liczyć od 2 do 5 osób. Zasady zabawy są proste. Instruktor zapoznaje grupę z regulaminem oraz wprowadza ich w zabawę. Goście wpuszczani są do pokoju, a instruktor zamyka drzwi.

 

Bilet wstępu170 PLN/GRUPA

Niezbędna rezerwacja: tel. 609459507