Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna

Zagadkowa Skrzynia

to solidna drewniana konstrukcja, otwarcie której jest synonimem wydostania się z zamkniętego pokoju. To połączenie escape room’u z klasycznymi planszówkami. To wreszcie świetna zabawa na poziomie, angażująca 2 – 5 osób, która na co najmniej 60 minut skradnie Wasz pobyt w Zamku Czocha!

Waszym zadaniem jest dostanie się do wnętrza skrzyni bez użycia jakichkolwiek przedmiotów z zewnątrz. Odkładacie telefony, długopisy, zapominacie o łomach i wytrychach.

Tu liczy się spryt, współpraca i intelekt! PÓJDŹMY DALEJ: w naszych skrzyniach nie znajdziesz kłódek, znanych ze stacjonarnych pokojów ucieczki. Wszystkie „myki” są innowacyjne. Planujemy pozytywnie Cię zaskoczyć!
Nie ważne jest miejsce. Liczy się fakt, że po godzinnym wysiłku umysłowym będziecie szczęśliwi i zintegrowani jak na pielgrzymce.

Fabuła:

Kiedy w roku ’45 cały świat przekonany był, że oto nastał koniec pewnej mrocznej epoki, Niemcy szykowali się na kolejne rozdanie. K-764, bo o niej tu mowa, zapomniana dla świata maszyna szyfrująca, posłużyć miała do planowania… Nowego Porządku.

Blisko siedemdziesiąt pięć lat od tamtych wydarzeń w rękach z pozoru przypadkowych osób spoczywa odpowiedzialność za to, co nieuchronnie nastąpi…
Dziś – Wy jesteście spadkobiercami ENIGMY!

Pozostałe szczegóły:

Czas trwania zabawy: 60-90 minut

Poziom trudności: łatwo nie będzie

Ilość osób: Polecamy 2 – 5 os. Są podobno masochiści, którzy otwierają ją samodzielnie. Ale przecie nie o to się rozchodzi w integracji 🙂

Rezerwacja: Recepcja Zamku Czocha

Kasa: 250,00 zł/skrzynia

Liczba skrzyń ograniczona! Rezerwuj już dziś!