Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna


Biesiada Piwna von Nostitz

Już 26 października Zamek Czocha ugości Państwa w iście biesiadnym stylu.

To będzie prawdziwy Oktoberfest  w zamkowych murach, którego nie powstydziłoby się samo Monachium.

Salę balową wypełnią browarnicy z całego regionu. Będzie można uraczyć się różnymi piwami. Nie zabraknie także przekąsek idealnie pasujących do chmielowego trunku.

Każdy miłośnik złotego napoju może czuć się szczególnie zaproszony. To będzie nie lada gratka dla wszystkich piwoszów.

Tego dnia goście będą zwiedzali zamek z kuflem najlepszego piwa, a przewodnicy serwować będą  opowieści o barwnych losach właścicieli zamku i tajemniczych legendach.

Idąc śladem największego festynu ludowego na świecie – będzie i śpiew, i muzyka. Biesiadne kawałki wywołają uśmiech nawet u największego malkontenta.

W zamkowej restauracji UCZTA Będą serwowane mięsa okraszane piwem, takie jak golonka pieczona w piwie, karkówka w piwnej marynacie, czy też słynny kurczak nadziany na butelkę piwa. Oprócz mięs będą czekały na Państwa zamkowe przysmaki, a jedną z nich jest nagrodzona odznaką Dziedzictwa Kulinarnego słynna zupa grzybowa!

Zwieńczeniem dnia będzie prawdziwa uczta smaków! Sala marmurowa zamieni się w karczmę, gdzie przy muzyce i śpiewie serwowane będą gorące, piwne przysmaki prosto z zamkowej kuchni. Zakosztuj w gościnności Nostitzów razem z przyjaciółmi! Wieczorna Uczta Piwna – wymagana rezerwacja (i.kislo@rewita.pl lub od nr tel. 75 72 11 553), Start: 18:00, cena: 100,00 zł/os.

Zapraszamy!

Data:

26 października 2019r.

Godziny:

10:00-18:00

Miejsce:

Zamek Czocha


Cennik

Standardowe bilety

  • Bilet normalny - zwiedzanie zamku z przewodnikiem (w tym uczestnictwo w imprezie) - 24 PLN / os.
  • Bilet ulgowy - 14 PLN / os.