Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna


Szkoła Magii na zamku Czocha jest jedną z najstarszych i najbardziej prestiżowych szkół dla czarownic i czarodziejów w Europie.

Przez wieki wykształciła kolejne pokolenia magów, a wśród nich m.in. Sędziwoja, nadwornego alchemika Zygmunta II, znakomitego maga Fausta czy samego Pana Twardowskiego.

Mimo wieków historii i powagi, które otaczają samą szkołę, jej wrota są zawsze otwarte dla młodych adeptów magii, którzy są ciekawi otaczającego ich świata i niepowstrzymani w poszukiwaniu nawet odrobiny magii w otaczającej ich codzienności.

A jaki moment na poznanie magicznej szkoły i jej mieszkańców, byłby lepszy niż Dni Magii, święto z okazji kolejnej rocznicy założenia szkoły, a także czas kiedy magia w okolicy zamku jest najpotężniejsza!

Obserwuj nas i poznaj magiczna moc atrakcji!

Cennik

Standardowe bilety

  • Bilet normalny - 35 PLN / os.
  • Bilet ulgowy - 27 PLN / os.
  • zwiedzanie dziedzińców - bilet normaly (w tym uczestnictwo w imprezie) - 15 PLN / os.
  • zwiedzanie dziedzińców - ulgowy (w tym uczestnictwo w imprezie) - 13 PLN / os.

Magiczne Legendy Dolnego Śląska laserem pisane

  • Bilet normalny - 60 PLN / os.

30 lipca 2021r., godz. 22:00 – Magiczne Legendy Dolnego Śląska laserem pisane

Zapraszamy Państwa na godzinne widowisko pt. Magiczne Legendy Dolnego Śląska laserem pisane. Za pomocą ponad 20 wat laserów, 4 projektorów ognia X2 wave flamer, efektów pirotechniki cichej i ekologicznej przedstawimy Państwa około godzinne widowisko opowiadające dzieje Karkonoszy, oraz miast i zamków z nimi związanych.

Wspaniała podróż przez fascynujące legendy, historie i opowieści, które kształtują nasz region, mentalność oraz lokalną tożsamość.

W sumie zobaczycie Państwo ponad 20 miejsc i 30 historii, które ożyją przed naszymi oczami w promieniach laserów i wprowadzą w świat magii, zaklęć, przeklętych rycerzy, zamczysk i tajemnic, które na Zamku Czocha nigdy się nie kończą.

Całość z autorskim podkładem dźwiękowym i scenariuszem. Takiego widowiska w murach naszej twierdzy jeszcze nie było!