Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna


NOWOŚĆ!!!
Zwiedzanie z komediowymi scenami z dziejów Zamku Czocha!

Jest XVI wiek, zamkiem rządzi zacny ród łużycki Nostitzów. Na zamku zbiera się grupa ludzi, która powędruje już za chwilę jego komnatami po nowo skonstruowanej trasie, pełnej niespodzianek i nowych historii, jakie naprawdę wydarzyły się w Zamku Czocha.

 

Bramą czasu przeniesiemy się z czasów zacnych rodów szlacheckich do czasu PRL-u. Czasu, kiedy z zamkiem sąsiadował PGR i kiedy zamek był składnicą wszelkiej maści dóbr, które to ten i ów brał pełną garścią. Zamkiem zawładną więc rycerze-towarzysze, a potem już tylko towarzysze, pełni ludzkich wad. Od pisania donosów do chęci szybkich zysków kosztem, rzecz jasna, zamkowych skarbów. Do zamkowych murów zawitają postacie czasu PRL-u, które… Ano właśnie, które przeniosą każdego w irracjonalny czas radosnego socjalizmu z lekką, na wstępie, nutą szlachectwa. Oj, będzie się działo!

 

Zapraszamy na tą swoistą wędrówkę po czasach pełnych autentycznych wydarzeń, okraszoną scenami, jakie naprawdę wydarzyły się na zamku Czocha. Wędrówkę, pełną niesamowitych wydarzeń i zwrotów akcji. Do zobaczenia.

 

.