Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna

Zaznacz stronę

Restauracja Uczta

Smak lokalnych specjałów, przygotowanych z regionalnych produktów to wizytówka restauracji Zamku Czocha. Każdy gość może przekonać się o wyjątkowym kunszcie kuchachy z restauracji UCZTA.  Potrawy są przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne, świeże produkty i zaspokajają od lat podniebienia naszych gości. Karta menu oparta jest głównie na kuchni staropolskiej poprzez dania mięsne jak i rybne. Zachęcamy do zapoznania się z menu.

Zamkowa restauracja umożliwia zorganizowanie również bankietów, uroczystych kolacji, a także mniej formalnych grillów i ognisk w Zamkowej Fosie. Wszystko w zależności od upodobań.

Restauracja poleca możliwość zamówienia obiadów dla grup zorganizowanych. Zamkowe smaki w historycznych wnętrzach ->Menu Obiadów.

Restauracja cieszy się także niegasnącą popularnością wśród nowożeńców, którzy na Zamku Czocha chcąc urządzić przyjęcie weselne. Mogą świętować swój wielki dzień w jednej z dwóch sal: Marmurowej lub Rycerskiej.

Zapraszamy codziennie, przez cały rok, od 8:00 do 22:00.

 

Kawiarnia Filmowa

Miłośników dobrej kawy oraz koneserów deserów zapraszamy do naszej Filmowej Kawiarni, która znajduje się na dziedzińcu wewnętrznym. To idealne miejsce, aby odpocząć po zwiedzaniu Zamku. Kawiarnia dysponuje salą wewnątrz, jak i ogródkiem, który umożlliwia podziwianie architektury pomiędzy jednym, a drugim łykiem kawy.

Zapraszamy do Kawiarni Filmowej w sezonie, od kwietnia do października.

Ognisko w zamkowej fosie

Podczas imprez plenerowych, których spis znajduje się tutaj, niegasnącą popularnością cieszy się plenerowy grill. Smak steków z karkówki, szaszłyków i kiełbasek unosi sie w powietrzu, zaostrzając apetyt. O ich smak dba szef kuchni, który zadolowi każde podniebienie. Gdy pogoda nie dopisuje, spisuje się kuchnia, serwując legendarną grochówkę.