Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna

Zaznacz stronę

Sauna

Czy spędzasz czas aktywnie, czy lubisz leniwie wypocząć, sauna Zamku Czocha będzie idealnym rozwiązaniem. Po dniu przeżytym aktywnie dniu sauna przyniesie ulgę nadwyrężonym mięśniom. Zmęczeni ciągłym pędem i szybkim tempem życia znajdą w niej ukojenie dla zszarganych nerwów oraz drogę do odzyskania psychicznej równowagi.

Zamkowej saunie z powodzeniem dorównuje oryginalnym, fińsksim saunom. Gwarantuje relaks, który wprowadzi w dobry nastrój każego. Nawet osoby najbardziej wymagające znajdą w niej to, czego szukają.

MASAŻE

Oprócz sauny, której dobroczynny wpływ na organizm jest powszechnie znany, jedną z zamkowych atrakcji są masaże. Stanowią one idealne dopełnienie parowych kapieli, które rozluźniają mięśnie.

Zamkowe SPA oferuje kilka wariantów masażu:

Łagodne wejście w ciszę

Zmęczeni, zabiegani, zestresowani potrzebujemy ciszy. Ciszy, a także dobrego i łagodnego dotyku. Nasza masażystka rytmicznie, delikatnie i odprężająco uspokoi Twoją duszę i ciało masując stopy, nogi, plecy i głowę. Ten masaż to ukojenie. Uczucie odprężenia i ulgi będziecie Państwo odczuwać jeszcze długo po ustaniu masażu.

 

Cudowny długi weekend

Zmęczeni, zabiegani, zestresowani potrzebujemy ciszy. Ciszy, a także dobrego i łagodnego dotyku. Nasza masażystka rytmicznie, delikatnie i odprężająco uspokoi Twoją duszę i ciało masując stopy, nogi, plecy i głowę oraz cały przód ciała i twarzTen masaż to ukojenie. Uczucie odprężenia i ulgi będziecie Państwo odczuwać jeszcze długo po ustaniu masażu.

Czekoladowe endorfiny

Masaż relaksacyjny aromatyczną czekoladą. Zawarte w czekoladzie mikroelementy i substancje odżywcze głęboko nawilżają, wygładzają skórę oraz pobudzają krążenie krwi. Masaż wprawia w doskonały nastrój, odpręża i relaksuje.

Masaż limfatyczny

Masaż limfatyczny to nieinwazyjna metoda, która wpływa bardzo korzystnie na cały organizm. Często polecany jest jako wsparcie w trakcie leczenia i regeneracji przy niewydolności żylnej, przewlekłych opuchnięciach czy chorobie zwyrodnieniowej. Masaż ten polega na przepchnięciu nagromadzonego płynu tkankowego. Zabieg jest przyjemny i relaksujący. 

 

Masaż bańką chińską

Masaż bańka chińską opiera się na metodzie próżniowego zasysania skóry i tkanki podskórnej.  Działanie próżni powoduje pobudzenie krążenia krwi, szybsze usunięcie toksyn z organizmu, a także rozluźnienie mięśni i uelastycznienie skóry. Zabieg przynosi wyraźne efekty rozluźnienie w krótkim czasie.  

 

Zabieg świecowania uszu

Zabieg medycyny naturalnej, który ma na celu usunięcie zanieczyszczeń z ucha. Zalecany jest także w celach leczniczych. Redukuje objawy schorzeń uszu, gardła i nosa (np. przeziębienie, zapalenie zatok). Pomaga w migrenach, szumach w uszach, jak również w przewlekłym zmęczeniu. Zabieg termiczny, bardzo przyjemny.  

 

Bazaltowe gorące kamienie

Ciepłe kamienie wulkaniczne w kontakcie z ciałem oddają swoją wartościową energię. Masaż kamieniami gorącymi głęboko rozgrzewa, działa relaksująco i odprężająco na ciało. 

 

Miodowy detox

Masaż miodem powoduje odżywienie skóry, jej nawilżenie, a także dotlenienie. Pobudza krążenie krwi, działa jak naturalny peeling, a nade wszystko przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu.