Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna

Zaznacz stronę

Poszukiwanie Kamienia Filozoficznego na Zamku Czocha!

 

Zapraszamy Cię na niezapomnianą przygodę – poszukiwanie tajemniczego Kamienia Filozoficznego!

Ta oparta na oryginalnym pomyśle i scenariuszu zabawa to po części gra terenowa, a po części escape room. Została zaprojektowana jako atrakcja dla rodzin oraz dorosłych, którzy kochają zagadki, magię i świat z książek J.K. Rowling.

Przedwieczna tajemnica czeka na rozwiązanie!

 

Stworzony przez alchemika Nicolasa Flamela Kamień Filozoficzny –  nie był wcale jedynym takim artefaktem. Ba! Nie był on nawet pierwszym… Ten bowiem powstał wieki temu, stworzony przez potężnych starożytnych magów, którzy zawiązali Pradawne Towarzystwo Alchemiczne. Potężny artefakt został niedługo później przez nich dobrze ukryty – zapieczętowany magią, zagadkami i pułapkami tak dobrze, że do dziś czeka on na śmiałka, który będzie w stanie go odnaleźć. Być może czeka on właśnie na Ciebie…

 

Zbierz drużynę i wyrusz na poszukiwania

        Pięcioosobowe grupy uczestników na początku przygody zostaną wyposażone we wszystkie przedmioty, które będą im potrzebne, by odkryć tajemnicę Kamienia Filozoficznego. Reszta zależeć będzie już tylko od nich. Spostrzegawczość, inteligencja i dobra współpraca między czarodziejami będą musiały być na najwyższym poziomie, aby mogli oni odnaleźć i rozwiązać wszystkie zagadki czekające na nich w Zakazanym Lesie. Zagadki są intrygujące i wymagają logicznego myślenia. Są skierowane dla dorosłych i młodzieży (od 12 roku). Młodsze dzieci również będą się dobrze bawić jeżeli dorośli będą je wspierać.

Czy jesteś gotów, by stawić czoła wyzwaniu, jakim jest poszukiwanie Kamienia Filozoficznego?

 

Poszukiwanie trwa od 1,5  do 2 godzin. Jednocześnie na trasie może przebywać wiele różnych grup.

Wydarzenie odbywa się w dniu 23 września, godzina 15:00.

Jeżeli Państwu nie odpowiada ten termin to prosimy się dopisać do Księgi Śmiałków(link: https://forms.gle/ZknLArKjPLhsVMPWA). Zostaniecie poinformowaniu Państwo o kolejnej edycji w przyszłości

Gra odbywać się będzie niezależnie od warunków pogodowych.

 

Cennik

Standardowe bilety

  • Bilet normalny - 350 PLN / grupa

Poszukujemy pięcioosobowych grup śmiałków, którzy zapuszczą się głęboko w Zakazany Las, by odnaleźć pradawny artefakt.

Bilety sprzedawane na grupę (do 5 osób)

Zakupiony bilet zwalania z opłaty za wstęp na dziedziniec.

Wydarzenie współorganizowane jest przez Agencję 5 Żywiołów i jest reedycją poprzednich wydarzeń, dlatego jeżeli chcielibyście w przyszłości zabrać udział w nowym scenariuszu bądź nie odpowiada Państwu ten termin to prosimy się dopisać do Księgi Śmiałków(link: https://forms.gle/ZknLArKjPLhsVMPWA).