Zamek Czocha, Sucha, Sucha 59-820 Leśna

Zaznacz stronę

Zapraszamy wszystkie dzieci do magicznej krainy, o której można usłyszeć tylko w bajkach.

Zamek Czocha od lat kojarzony jest z czarami. To w jego murach odbywają się liczne spotkania, zloty i szkolenia rodem z Hogwartu.

Podczas warsztatów, niczym za pomocą magicznej różdżki, dzieci przeniosą się do gabinetu kuratorki magii i pod jej czujnym okiem zmalują alternatywny świat fantazji.

To niezapomniane chwile, których doświadczają tylko prawdziwi czarodzieje. Warsztaty Magii to podróż po najważniejszych filarach kreatywności.

Cały proces opiera się na zabawie. Dzieci są nie tylko uczestnikami warsztatów, ale także włączają się w swojego rodzaju przedstawienie. Są widownią i aktorami jednocześnie. Bawią się w reżyserię swoich pomysłów. Sposób prowadzenia zajęć sprawia, że każde dziecko czuje się ważne i docenione.

Dzieci nie tylko wyjdą z warsztatów z małym atrybutem czarodzieja, ale także z głową pełną pomysłów i wspomnień, które tajemnicze zamczysko z ochotą im sprezentuje.

W programie:

– mini wykłady z formie etiud teatralnych dla młodych adeptów Szkoły Magii i Czarodziejstwa,

– interaktywne zajęcia w grupie,

– wykończenie indywidualnej różdżki,

– zielarstwo,

– warzenie eliksirów.

 

Zajęcia skierowane dla dzieci w wieku od 6-11 lat. Niezbędna rezerwacja miejsc! Tel. 75 72 11 553; mail: zamekczocha@rewita.pl lub poprzez FB Zamku Czocha.

 

Data:


29 czerwca 2024.
1 - grupa, godz. 11:30
2 - grupa, godz. 13:30
3 - grupa, godz. 16:00

Miejsce:

Zamek Czocha

Cennik

Standardowe bilety

  • Bilet wstępu - 40 PLN / os.

Czas trwania: 60-70 minut